به تولیپس خوش آمدید! امروز : ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی –تهران-اذر ماه 1394

 

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

 نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران-اذر ماه  1394 

 

در عرصه صنایع مختلف نمایشگاه ها یکی از بهترین جایگاه های ارائه محصولات و خدمات هستند.بی شک مهمترین رویداد نمایشگاهی در تقویم فعالیت های صنف لوازم خانگی نمایشگاه بین المللی تهران میباشد که مجری آن انجمن لوازم خانگی میباشد و برند های مختلف لوازم خانگی (داخلی و خارجی)محصولات خود را در معرض دید عموم قرار میدهند و تاز ه های تولیدات خود را به نمایش می گذارند.

امسال نیز این نمایشگاه در بازه زمانی 6 الی 9 آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

حضور بیش از یکصد شرکت داخلی و خارجی و استقبال بسیار زیاد بازدید کنندگان از نکات جالب این رویداد بود و بنا بر اعلام انجمن لوازم خانگی تعداد مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان افزایش 100% را نسبت به نمایشگاه سال قبل تجربه کرد.

حضور تولید کنندگان داخلی و نمایندگی های برند های خارجی و نیز تولید کنندگان و تامیین کنندگان قطعات خارجی (عمدتا چینی) از دیگر نکات جالب توجه در این نمایشگاه بود.
شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران با 3 برند خود  پاناسونیک(ساخت ایران) –تولیپس و گیگاست در این رویداد حضور داشت و با استقبال فراوان بازدید کنندگان روبرو شد.

 

    

 

    درمراسم افتتاحیه نمایشگاه وزیر محترم صنعت , معدن و تجارت جناب آقای نعمت زاده و هیئت همراه از غرفه شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران در نمایشگاه بین المللی تهران بازدید نمودند.

 


 

                                                                                                

توضیحات تاریخ ایجاد در ۲۹ آذر ۱۳۹۴ دسته:اخبار تولیپس